BİM 30 Haziran Aktüel Ürünler Kataloğu Dolu Dolu! Birbirinden Farklı Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünler İndirimli Fiyatlarla Dikkat Çekiyor!

BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğu paylaşıldı. Vatandaşlar haftaya Salı gününden itibaren pek çok ürünü indirimli olarak satın alabilecek. Daha çok temizlik ürünlerinin yer aldığı BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğu kişisel bakım ürünleriyle dikkat çekiyor.

Yüzey temizleyici, cif krem, çamaşır suyu, bulaşık makinesi tableti, leke çıkarıcı, ıslak havlu ve diğer temizleyiciler başta olmak üzere güneş yağı, koruyucu güneş kremi ve nemlendirici güneş kremleri haftaya indirimde olacak.

Tatil planı yapanların mutlaka satın alması gereken bu ürünler arasında ayrıca güneş koruyucu yüz kremi, güneş spreyi ve benzer ürünler de yer alıyor. O halde BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğu sayesinde tatile çıkacak olanların koruyucu krem ya da spreylere Salı gününden itibaren ulaşabileceği unutulmamalı.

Ülkemizin her noktasında şubesi bulunan BİM marketlerde Salı ve Cuma günleri yeni aktüel ürünler kataloğu paylaşılıyor. Vatandaşlar ihtiyacı olan bu ürünleri her zaman indirimli olarak satın alabiliyor. Bizler de ekonomikredi.com olarak bu ürünleri paylaşmaya devam ediyoruz.

BİM 30 Haziran 2020 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu