BİM 26 Haziran’da Dikkat Çeken Ürünlerle Geliyor! BİM 26 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Daha Çok Mutfak Eşyaları, Televizyon ve Tekstil Ürünleriyle Bir Arada!

BİM’de bu hafta televizyondan fırına, mutfak araç gereçlerinden vantilatöre kadar ev tekstil ürünlerine indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir şarj alet, damacana pompası, mini el fanı ve daha pek çok ürün BİM 26 Haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu içinde yer alıyor. Ülkemizin neredeyse tüm noktalarında şubesi bulunan BİM marketler aktüel ürünler kataloğunu başarılı bir şekilde paylaşmaya devam ederken önümüzdeki Cuma itibariyle paylaşacağımız ürünlere indirimli olarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca BİM 26 Haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu içinde bayanların mutlaka satın almak isteyeceği porselen setleriyle tencere seti, çaydanlıklar ve daha pek çok mutfak ürünü bir arada sunuluyor. Haberimizin devamında paylaştığımız kataloglar üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri inceleyebilir, özellik ve fiyatlarına göre karar verebilirsiniz.

BİM 26 Haziran 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu