BİM 24 Temmuz Aktüel Ürünler Kataloğu Paylaşıldı! Giyim, Elektronik, Oyuncak, Bakım Setleri, Saat ve Çok Daha Fazlası Haftaya Cuma Günü BİM Şubelerinde!

BİM 24 Temmuz aktüel ürünler kataloğu yüzlerce ürünler geliyor. BİM aktüel konusunda araştırma yapan vatandaşlar aslında çok sayıda ürün sahip olabilecek. Şimdiden 24 Temmuz Cuma günü için ihtiyaçlarını belirleyen vatandaşlar yine bu süreçte satın alacağı ürünlere indirimle ulaşabilecek. BİM aktüel listesinde haftaya Cuma günü çocuk oyuncaklarından kol saatlerine, elektronik eşyalardan tabure ve fırın gibi çok sayıda ürüne anında ulaşabilirsiniz.

BİM 24 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiği zaman aspiratör, Türk kahvesi makinesi, cam set üstü ocak, barbekü seti, saç kurutma makinesi, erkek bakım seti ve elektrik süpürgesi dikkat çekiyor. Öte yandan sandalye ve tabure setleri, çocuk oyuncakları, hobi masası, mutfak seti (oyuncak), temizlik seti (oyuncak) ve benzer ürünler satın alınabilecek.

Kadın pijama takımları, taşlı sandalet, tül etekli elbise, çocuk çantaları, toka seti, tişörtler ve daha fazlası için de haftaya Cuma günü BİM şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Aslında BİM 24 Temmuz aktüel ürünler kataloğu bunlarla da sınırlı değil. Bayanların vazgeçemediği çok sayıda mutfak ürününe BİM sayesinde ulaşabilirsiniz. Kulplu bardak çeşitleri başta olmak üzere büyük kase, kayık tabak, cam kesme tablası, tuzluk seti (porselen), oto termos, krep tava ve dekoratif cam kaseler BİM aktüel listesinde. Hemen aşağıda paylaşacağımız detaylı katalog sayesinde ihtiyacınız olan her ürünü inceleyebilir ve fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİM 24 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-5.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-6.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-1.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-4.jpg