BİM 21 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğunda Gıda ve Baharat Ürünleri Vatandaşları Bekliyor! İşte BİM Aktüel Listesi

BİM aktüel kataloğu yayınlanmaya devam ediyor. Son zamanlarda yüzlerce üründe indirim uygulayan BİM marketler 21 Temmuz günü için de yeni listesini paylaştı. Bizler de ekonomikredi.com olarak bu konudaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. O halde haberimizin devamında BİM 21 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu üzerinden satın almak istediğiniz her ürünü inceleyebilirsiniz.

BİM’de Önümüzdeki Salı Günü Hangi Ürünler İndirimde?

BİM 21 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde daha çok baharat ve gıda ürünleri ön plana çıkıyor. Değirmen tuz çeşitleri başta olmak üzere, kara şimşek çekirdek, yarım kangal dana sucuk, fıstıklı dana salam, dana jumbo sosis, ızgara köfte, İnegöl köfte ve dondurulmuş hamburger köftesi oldukça ucuz fiyatlarla sunuluyor. BİM aktüelde ayrıca mangal kömürü, kimyon, kekik, nane, gazoz, kola, kağıt tabak, kaşık çatal (tabak) ve kağıt bardak ürünleri de indirimde olacak.

BİM 21 Temmuz Salı aktüelde Duracell pil çeşitleri de indirimi fiyatlarla sunulacak. Hemen aşağıda paylaştığımız kataloğu inceleyerek şimdiden ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri belirleyebilir ve BİM şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

BİM 21 Temmuz 2020 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-21-temmuz-2020-aktuel-urunler.jpg