BİM 21 – 24 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! BİM Şubelerinde Yüzlerce Üründe İndirim Fırsatı Sunuluyor

BİM aktüel ürünler açıklandı. 21 ve 24 Temmuz tarihlerine özel olarak yüzlerce üründe indirim var. İlk olarak BİM 21 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunda baharat ve gıda ürünleri ile çeşitli içecekler satışa çıkarılacak. Bu ürünler arasında et sos, satır köfte, kekik, nane, ayran, kırmızı pul biber, hindi füme, ızgara harcı ve tavuk harcı gibi alternatifler bulunuyor. Bunların yanı sıra plastik çatal – kaşık setleri, mangal kömürü, bambu servis kürdanı ve kağıt bardak seti de yine BİM 21 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunda sunulacak.

BİM 24 Temmuz aktüel ürünler kataloğunda ise çok daha farklı ürünler dikkat çekiyor. Elektronik ürünlerin yanı sıra temizlik malzemeleri, çocuk oyuncakları, kol saatleri, güneş gözlüğü, giyim eşyaları, saç kurutma makinesi, sandalye, tabure, fırın ve daha çok sayıda elektronik eşya sizleri bekliyor. BİM aktüel Salı ve Perşembe gününe özel seçenekler sunarken vatandaşlar da bu ürünleri indirimli günlerde sabah saat 09:00 itibariyle satın alabiliyor.

BİM aktüel ürünleri ekonomikredi.com olarak tüm detaylarıyla paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu süreçte sitemizi güncel olarak takip edebilir ve her Salı – Perşembe gününe özel yayınlanan aktüel ürünleri inceleyebilirsiniz. Üstelik bu ürünleri incelerken tüm ürünlerin ayrıntılı özelliklerini de yine sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz. İndirimli ürünlerin satışa çıkarılacağı günlerde sabah açılış saati olan 9 itibariyle dilediğiniz BİM şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

BİM 21 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 24 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu