Benzinde Beklenen İndirim Geldi! 22 Nisan Çarşamba İl İl Pompa Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Brent petrolün 15 dolar seviyesine kadar gerilemesiyle beraber benzinin litre fiyatı 8 kuruş ucuzlamış oldu. Vatandaşlar İzmir benzin pompa fiyatları, İstanbul benzin pompa fiyatları ve Ankara benzin pompa fiyatlarını merak ederken tüm detayları sizler içn hazırladı.

İl İl Benzin Pompa Fiyatları Ne Kadar?

Ankara’da benzinin litre fiyatı 5,26 TL olurken Antalya’da 5,34 TL, Aydın’da 5,30 TL olarak gerçekleşti. İzmir’de benzinin litre fiyatı indirimle beraber 5,29 TL, İstanbul’da ise 5,12 TL oldu.

Bursa’da benzinin litre fiyatı 5,21 TL, Çanakkale’de 5,32 TL, Çankırı’da 5,26 TL’den uygulanacak. Edirne’de 5,16 TL, Elazığ’da 5,45 TL, Erzincan’da 5,37 TL olan benzinin litre fiyatı Eskişehir’de 5,22 TL, Erzurum’da ise 5,37 TL’den pompaya yansıyacak.

Brent petrolün varil fiyatlarındaki düşüş geçtiğimiz günlerde motorin fiyatlarına da yansımıştı. Haliyle benzinin litre fiyatında da beklenen indirim bugün geldi. Vatandaşlar şimdi ilerleyen günlerde yeni bir indirimin gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Bu konuyla ilgili tüm gelişmeleri anlık olarak sizlerle paylaşmaya devam ederken benzin, motorin ve petrol fiyatlarındaki güncel fiyatları da aktarmayı sürdürüyor olacağız. Brent petroldeki düşüş aynı zamanda pompaya yansırken ilerleyen dönemde nasıl bir değişim grafiğiyle karşılaşılacağı da merak konusu olmaya devam ediyor.