Bayramın Hemen Ardından BİM Marketlerde İndirim Kampanyası Başlıyor! BİM 29 Mayıs 2020 Aktüel Ürünler Kataloğunda Bu Hafta Neler Var?

BİM 29 Mayıs aktüel ürünler kataloğu yine dikkat çeken ürünlerle vatandaşların beğenisine sunuluyor. 29 Mayıs Cuma günü itibariyle BİM’deki pek çok ürün indirime girecek. Ülkemizde bayram kısıtlaması nedeniyle bayram boyunca kapalı olan BİM Marketler 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü yeniden hizmet vermeye başlayacak. Şimdiden BİM 29 Mayıs aktüel ürünler kataloğu yayınlandığı için bizler de bu konuda araştırma yapan tüketiciler için en kapsamlı katalog bilgilerini sunmaya devam ediyoruz.

BİM 29 Mayıs aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde 2,299 TL değerinde uydu alıcılı Smart TV dikkat çekiyor. Ayrıca fırın 299 TL’den sunulacak. Mutfak araç gereçlerinin de yer aldığı yeni katalogda saklama kapları, ayaklı dondurmalık, büyük kase, cama kavanozlar, süzgeç setleri ve rende dikkat çekiyor.

BİM’de 29 Mayıs indirimli ürünlerde elektronik cihazlar da yerini aldı. USB LED, aksiyon kamerası, vidalama seti, karaoke hoparlör ve kulaklık gibi ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Son olarak BİM 29 Mayıs aktüel ürünler kataloğunda çocuklar için de birçok ürün sıralanıyor. Pizza oyun seti, bisiklet, kaydıraklı havuz, alfabe seti ve çok sayıda çocuk kitabına 29 Mayıs 2020 Cuma itibariyle ulaşabilirsiniz.

BİM 29 Mayıs Aktüel Ürünler Kataloğu