Bayramdan Önce Nakit İhtiyacı Olanlar için Vakıfbank’tan Düşük Faizli Kredi Kampanyası

Bayramdan önce ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler ucuz kredi arayışına devam ediyor. Bu süreçte pek çok banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyalarına Vakıfbank da eklendi. Peki, Vakıfbank kurban bayramı kredisi faiz oranları ne kadar? Ödeme kaç ayda yapılır?

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Paketleri

Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar ilk olarak 0.55 faizli alışveriş paketinden faydalanabiliyor. Bu süreçte anlaşmalı firmalardan yapılacak faturalı alışverişler için 6 ay ertelemeli en az 3.000 TL, en çok 30.000 TL’ye kadar Vakıfbank’tan kredi alınabiliyor. Anlaşmasız firmalardan yapılacak alışverişlerde ise faiz oranı 0.82 olarak uygulanıyor.

Vakıfbank standart ihtiyaç kredisi faiz oranları da belli oldu. 0.86 faiz oranıyla 60 ay vadeli bayram kredisi alabilen vatandaşlar, geri ödemelerini 3 ayda bir, aylık veya serbest ödemeli olarak yapabiliyor.

Son zamanlarda düşük faizli ihtiyaç kredisi arayışında olanlar doğrudan Vakıfbank şubelerine başvuru yapıyor. Bankanın müşterisi olanlar mobil uygulama veya internet bankacılığından başvuru yapabilirken, ilk kez kredi alacak olanlar ise KKB kredi skoruna göre değerlendirildikten sonra kredi onayı alabiliyor.