Bayram Kredisi Veren Bankalar Hangileri? Tüm Bankaların Ramazan Bayramına Özel Kredi Seçenekleri

Bankaların bayram kredisi paketleri açıklanmaya devam ediliyor. Bizler de bu süreçte düşük faizli bayram kredisi seçeneklerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler de bu kredilere başvuru yapabiliyor. Peki, bayram kredisi veren bankalar hangileri? Faiz oranları ve vade gün seçenekleri açıklandı mı? Banka banka bayram kredileri…

Şekerbank Bayram Kredisi

Şekerbank’tan bayram kredisi almak isteyenler yüzde 0,79 faiz oranıyla 60 ay vadeye kadar hizmet talep edebiliyor. Ayrıca bu bankada 3 ay taksit erteleme imkanı da bulunuyor.

TEB Bayram Kredisi

Ramazan bayramına özel kredi almak isteyenler yüzde 0,99 faiz oranıyla 3-36 ay vadeli kredi imkanından yararlanabilir. Ayrıca bu kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli.

Garanti BBVA Bayram Kredisi

60 ay vadeli yüzde 0,99 faiz oranıyla kendi müşterilerine bayram kredisi sunan Garanti BBVA’dan 100 bin TL’ye kadar hizmet alabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

60 ay vadeli yüzde 0,89’dan başlayan faizlerle bayram kredisi almak isteyenler en yakın QNB Finansbank şubelerini ziyaret edebilir.

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Eylül ayına kadar ertelemeli bayram kredisi veren Yapı Kredi, özel faiz oranlarıyla tüketicilerin taleplerini karşılıyor.

En Düşük İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankalar arasında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları merak ediliyor. Mayıs ayı için kamu bankaları tarafından sunulan temek destek ihtiyaç kredisi, en düşük faiz oranı olarak sunuluyor. Yüzde 0,49 faizle 10 bin TL’ye kadar alabileceğiniz bu kredi ilk 6 ay ertelemeli.