Bankalar Saat Kaçta Açılıyor? Temmuz 2020 Akbank, Ziraat, Vakıfbank, TEB, QNB Finansbank, Garanti BBVA Açılış ve Kapanış Saatleri

Türkiye Bankalar Birliğinin aldığı kararlara uyum sağlayarak koronavirüs döneminde çalışma saatlerini değiştiren özel bankaların çalışma saatleri merak ediliyor. Ayrıca kamu bankalarının da açılış ve kapanış saatleri merak edilirken son günlerde bankalar saat kaçta açılıyor? Bankalar saat kaça kadar açık? Bankalar saat kaçta kapanıyor gibi soruların yanıtları araştırılıyor.

Ziraat Bankası, Akbank, TEB, Garanti BBVA, Vakıfbank, Halkbank, QNB Finansbank ve diğer özel bankaların mesai saatlerini merak edenler haberimizin devamında tüm detaylara ulaşabilir.

Bankalar Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Özel bankalar salgın sürecinde yarım günlük çalışma sistemine geçmiş ve öğlen 12:00 ile akşam 17:00 arasında hizmet vermişti. Ancak normalleşme adımları çerçevesinde tüm bankalar eski çalışma saatlerine geri dönmüştü. Buna göre özel ve kamu bankaları 2020 Temmuz döneminde sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasında hizmet vermeye devam ediyor.