Aylık 219 TL Taksitle 3 Ay Ertelemeli Acil İhtiyaç Kredisi!

Haziran ayında pek çok özel bankada ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellenmişti. Bunlardan biri de İNG Bank tarafından duyuruldu. Yüzde 0,79 faiz oranıyla 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıklayan İNG Bank ayrıca başvuru sürecini de başlattı. Haberimizin devamında 10 bin TL için 60 ay vadeli İNG 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hesaplama detaylarına ulaşabilirsiniz.

İNG Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Son zamanların en çok tercih edilen özel bankalarından olan İNG Bank, kredi skoru yüksek olan müşterilerine 0,79 faiz oranıyla acil nakit kredisi sunuyor. Bu kredide 60 ay vade imkanı da sunulurken başvuru sırasında 3 aylık erteleme döneminden de yararlanabilirsiniz.

İNG Bank 10 bin TL’lik kredi başvurunuzda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 219 TL olacaktır. Ayrıca 60 ay vadede toplamda 13,158 TL ödeme yapmış olursunuz. Faiz oranı 0,79 olduğu için diğer bankalara göre daha avantajlı olan bu krediye başvurular İNG şubelerinden yapılmaktadır. Ancak kredi puanı yüksek olan İNG müşterileri, internet bankacılığını kullanarak da kredi başvurularına devam ediyor.

2020 Haziran döneminde İNG bank tarafından sunulan çok sayıda kampanya söz konusu. Konut kredisinde de indirime giden İNG bank, müşterilerinden yüksek kredi puanı bekliyor. Yani kredi skoru düşük olanların bu bankadan kredi alması neredeyse imkansız. Ancak bazı dönemlerde ipotekli kredi ya da kefil kredisiyle acil nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor.