Ayda 233 TL Ödeyerek 10.000 TL Kredi Alabilirsiniz! Fibabanka 2020 İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Faiz oranlarında indirime giden özel bankalar arasında Fibabanka’da bulunuyor. Fibabanka 2020 ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellenirken tüketiciler artık Fibabanka kredi hesaplama yapmaya başladı. Ayrıca günümüz tüketicileri ihtiyaç kredisinde her zaman en uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyor. Özel bankalar da bu durumun farkında olduğu için faiz oranlarında indirime giderek acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. İşte Fibabanka 60 ay vadeli düşük faizli ihtiyaç kredisi…

Fibabanka’dan Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Fibabanka bilindiği üzere kolay kredi veren bankalar arasında. Faiz oranlarının güncellenmesiyle beraber tüketiciler de en yakın Fibabanka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Müşterilerine vade süresine göre faiz uygulayan bu bankada 60 aya kadar kredi alınabiliyor.

10.000 TL için 60 ay vadede ihtiyaç kredisi almak isteyenler 0.99 faiz oranıyla kredi alırken aylık 233 TL ödeme yapmaktadır. Toplam geri ödeme ise 14.035 TL olmaktadır. Ancak 12 ay vadeli Fibabanka ihtiyaç kredisinde faiz oranı 0.79 olarak güncellenmektedir.

2020 en düşük faizle kredi veren bankaları arasında olan Fibabanka, 12 ay vadede 0.79 faiz uygularken daha yüksek vadelerde 0.99 faiz üzerinden kredi veriyor.

Tüketiciler 2020 yılında en ucuz krediyi alabilmek için bankalar arasında karşılaştırma yaparken Fibabanka, İNG ve QNB Finansbank gibi bankaların düşük faizli kredilerden faydalanma şansına sahip olabiliyor. Ayrıca kredi skoru yüksek olan vatandaşlara daha uygun seçeneklerle ihtiyaç kredisi verildiği unutulmamalı.