Anında Kredi Veren İş Bankasından 3 Ay Ertelemeli Yeni Kredi Kampanyası

Ramazan Bayramında İş Bankası tarafından başlatılan 3 ay ertelemeli acil nakit kredisinde 50 bin TL’ye kadar başvurular alınmaya devam ediliyor. Anında kredi kampanyası adıyla duyurulan ve birçok kişinin yararlandığı bu kredide acil nakit ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Üstelik bu krediyi şubeye gitmeden internet üzerinden de alabiliyorsunuz.

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası Detayları

İş Bankasının sunduğu anında kredi kampanyasında faiz oranı yüzde 0,94 olarak açıklanmıştı. Ödeme ise en çok 36 ayda yapılacak. Elbette 37-60 ay vade arasında da banka müşterileri ödeme planı düzenleyebilir. Fakat 36 aydan yüksek vadede faiz oranı yüzde 1,00 olarak uygulanıyor.

Banka müşterileri 3 ay ertelemeli olarak kullanacağı bu kredide 10 bin TL için aylık 339 TL taksit ödeyecek. Toplam geri ödenecek miktar ise 12,223 TL olacak. Kredideki masraflar ise 166 TL hayat sigortası, 52,50 TL de kredi tahsis ücreti olarak sıralanıyor.

Anında kredi kampanyası Ramazan ayında İş Bankası tarafından sunulmaya başlanmıştı. Ancak kredi başvurularının devam etmesi aslında başvuran kişi sayısının arttığını gösterebilir. Genelde kendi müşterilerine düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlayan İş Bankası uzun vade gün sayılarıyla da dikkat çekiyor.