Altın Fiyatlarında Ani Düşüş! Canlı Altın Fiyatları, Çeyrek Altın, Gram Altın Ne Kadar Oldu?

Altın fiyatları bugün ani bir düşüşle değer kaybetti. Gram altın yüzde 2,36 oranında, çeyrek altın ise yüzde 2,35 oranında düşüş yaşadı. Ayrıca ONS altın da yüzde 0,82 oranında gerileyerek 1,725 dolardan işlem görüyor.

Altın fiyatları bir süredir yüksek seyrederken bugün itibariyle yeni bir düşüş yaşadı. 2 Haziran 2020 akşam saatlerinde düşmeye başlayan altın fiyatlarının ilerleyen günlerdeki seyri de merak ediliyor. Yatırımcılar ve vatandaşlar canlı altın fiyatlarını takip ederken, yaşanan bu düşüşle ilgili son dakika paylaşılan altın yorumlarını da araştırıyor. İşte canlı altın fiyatları…

Gram Altında Sert Düşüş!

Gram altın yüzde 2,36 oranında değer kaybederek 371 TL’ye geriledi.

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın alış 605 TL’den, çeyrek altın satış 615 TL’den işlem görüyor.

Öte yandan yarım altın alış 1,210 TL’ye, satış 1,230 TL’ye geriledi. Cumhuriyet altını alış 2,410 TL’ye, satış 2,450 TL’ye kadar düştü.

Altın rakamlarındaki düşüşün ne kadar süre devam edeceğine dair henüz detaylı bir uzman yorumu yapılmadı. Ancak son değerlendirmelerde altın fiyatlarındaki hareketliliğin bir süre sonra durağan hale gelebileceği aktarılmış ancak 2020 yıl sonuna kadar altın fiyatlarının yükselebileceği belirtilmişti.