Alternatif Bank’tan Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Alternatifbank 10.000 TL Kredi Hesaplama ve Başvuru Süreci

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar artık birçok özel bankadan kredi alabiliyor. Ancak kredi skoru yüksek olanların bu süreçte birbirinden farklı seçeneklerden yararlandığı da unutulmamalı. Öte yandan bugün Alternatif bank tarafından yapılan duyuruda yeni faiz oranları da belirlendi. Buna göre 60 ay vadeye kadar Alternatif bank ihtiyaç kredisi 1.05 faizle uygulanacak. Banka müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya ile ilgili şimdi 10.000 TL için aylık ne kadar taksit ödeneceğini de sizlerle paylaşıyor olacağız.

Alternatif Bank 10.000 TL Kredi Hesaplama

Alternatif Bank 10.000 lira ihtiyaç kredisi için 60 ay vadede ve 1.05 faiz oranıyla banka müşterileri aylık 338 TL taksit ödemesi gerçekleştirecek. Toplam geri ödeme ise 14.311 TL olacak.

Acil nakit kredisi olarak sunulan bu kampanyaya başvurular sadece şubelerden yapılacak. Belgeler de yine şubelerin talep ettiği şekilde hazırlanacak. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve son aya ait fatura ile beraber bankanın talep edebileceği belgeleri hazırladıktan sonra en yakın şubeden kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.