Albaraka Türk Katılım Bankasından Ev Tadilatı için Düşük Kar Payı Oranıyla Acil İhtiyaç Finansmanı!

Konutların onarımı için acil nakit finansmanına ihtiyacı olan tüketiciler artık Albaraka Türk Katılım Bankasından kredi taleplerini karşılayabilecek. Düşük kar payı oranıyla finansman almak isteyenler için hazırladığımız bu haberde kullanım ve maliyet hesaplama süreciyle ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Binalarda bakım, onarım ve tadilat gibi ihtiyaçların karşılanması amacıyla nakit finansmanı sağlayacak olan Albaraka Türk Katılım Bankası aslında özel bir kampanya ile tüm detayları paylaştı. Bankanın resmi web sitesinden açıklanan finansmanın yanı sıra bu kredinin 3 farklı kapsamda verileceği de belirtildi.

Albaraka Türk Katılım Bankası Tadilat Finansmanı

Bina bakım finansmanı kapsamında bahçe bakım gideri, kamera sistemleri, güvenlik, dış cephe boyası, ısı yalıtımı ve çatı onarımı işleri için alabileceğiniz bu finansman ayrıca konut iyileştirme için de talep edilebilecek. Konut iyileştirmede ise dekorasyon, bakım ve ev içi tadilatlar için bu krediden yararlanılabilecek.

Son olarak araç tadilatı için de Albaraka Türk Katılım Bankasından finansman alınabilecek.

24 ay vadeli olan bu finansmanda yüzde 0,92 kar payı oranı uygulanacak. 25 ile 36 ay vadeli kredide yüzde 0,97, 37 ile 60 ay vadede ise yüzde 0,98 kar payı oranıyla tadilat finansmanı alınabilecek.

Yüzde 0,92 kar payı oranıyla 20 bin TL’lik finansman alacak olan tüketiciler 24 ay vadede aylık 955 TL ödeme yapacak. Toplamda geri ödenecek miktar ise 22,941 TL olacak.