Albaraka Türk Katılım Bankasından Düşük Kâr Payı Oranlı ve 120 Ay Vadeli Konut Finansmanı!

Albaraka Türk Katılım Bankası, düşük kâr payı oranıyla konut kredisi çekmek isteyen tüketicilere destek olmayı sürdürüyor. Taşıt ve ihtiyaç finansmanı da sunan Albaraka Türk Katılım, müşterilerine özel kampanyalarla daima memnuniyet sağlıyor. Öncelikle vade sayısına göre değişen kâr payı oranlı konut finansmanı sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, 3-65 ay vadede yüzde 0,79 faiz oranı uyguluyor. Vade oranının artması durumunda bu faiz oranı yüzde 0,89 olarak uygulanıyor.

Albaraka Türk Katılım Konut Finansmanı Özellikleri

Uzun vadeli konut kredisi almak isteyenler de yine Albaraka Türk Katılım Bankasına başvuru yapabiliyor. 66-120 ay vadede kullanılmak istenen konut kredisinde kâr payı oranı yüzde 0,83 olarak açıklandı. Banka müşterileri satın alınacak konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanabilir. Ancak ek teminat gösterilirse konutun tamamı için kredi talep edilebilmektedir.

100 bin TL için 120 ay vadede yüzde 0,83 kâr payı oranıyla kredi almak isteyen tüketiciler aylık 1,319 TL taksit ödemesi yapacak. 120 ay vadede toplam geri ödeme tutarı da 158,315 TL olacak.

Bankalardaki konut finansmanları düşmeye devam ederken Albaraka Türk gibi diğer katılım bankaları da çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. Ancak bugüne kadar en düşük konut finansman oranlarını devreye alan Albaraka Türk 65 ay vadeye kadar yüzde 0,79 faizle kredi kullandırmayı sürdürüyor.

Konut finansmanına başvurmak için en yakın banka şubesine gidebilir ve görüşmelere başlayabilirsiniz. Bankanın teminat kuralları kapsamında talep edilen belgeleri hazırlayarak aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz.