Akbank, Müşterilerine Masrafsız Kredi Kartı Borç Transfer Kampanyası Başlattı

Akbank üzerinden kredi kullanmak isteyenler yeni bir faiz oranıyla karşılaştı. Akbank ayrıca taksitli borç kapatma kredisi imkanı sunarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor. Bugün itibariyle düşük faiz oranlı kredi almak isteyenler Akbank’a müracaat ederek hizmet alabilecek.

Akbank’tan Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi ile ilgili Akbank’tan bugün resmi bir açıklama geldi. Kredi kartı borcu olan vatandaşların tek kalem altında Akbank’ın sunduğu borç kapatma kredisiyle ilgili yapılan açıklama şu şekilde; “Axessliler, farklı bankalarda olan kredi kartı borçlarını artık Axess’e aktarıyor ve geri ödemeye başlayabiliyor. Üstelik masrafsız ve uygun faiz oranlarıyla taksitli borç kredisini 12 ay vade ile geri ödeyebiliyor.”

Farklı bankalara kredi kartı borcu olanlar Akbank’ta 6 – 12 ay vade arasında taksitle kredi çekebiliyor. Kısa süre önce açıklanan yüzde 1,45 faiz oranıyla hizmet alabilecek olan banka müşterileri yeni faiz oranının güncellenmesiyle artık yüzde 1,25 üzerinden borç kapatma kredisi alacak. Ayrıca kredi kullanım miktarı banka tarafından 20 bin TL olarak belirlendi.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan 10 bin TL taksitli borç transferi kredisi alacak olan vatandaşlar yüzde 1,24 faiz oranıyla aylık 916 TL ödeme yapacak. Bankanın diğer avantajlarıyla ilgili bilgi almak için akbank.com.tr adresine giriş yapmanız yeterlidir.

Öte yandan Akbank 2020 ihtiyaç kredisi yüzde 1,45 faiz oranıyla sunuluyor. Ancak borç kapatma kredisi için alınan karar ile yüzde 1,25 faiz oranı uygulanacağı banka tarafından açıklandı.