Akbank Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü! Uzun Vadeli ve Düşük Faizli Akbank Konut Finansmanı Hesaplama!

Akbank konut kredisi kampanyası detayları paylaşıldı. Koronavirüs normalleşme sürecinde kamu bankalarının attığı adımların yanı sıra özel bankalarda da faiz indirimine gidildi. Bu süreçte Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası sıfır konutlar için 0.64, ikinci el konutlar için de 0.74 faizle konut kredisi veriyor. Ancak özel bankalar arasında yerini alan Akbank da artık düşük faizle konut kredisi sunmaya başladı. Peki, Akbank konut kredisi kampanyası şartları neler? Akbank konut kredisi faiz oranları ve tüm detaylar…

Akbank’tan İndirimli Konut Kredisi

Akbank kendi müşterilerine düşük faizle konut kredisi imkanı sunuyor. Ayrıca açıklanan duyuruda 180 ay vade ile konut kredisi verileceğini belirten Akbank, vade boyunca sabit faiz imkanı tanıyacak. Bu durumda aylık taksit miktarı da eşit olacak.

Akbank genelde yüksek faiz oranlarıyla gündeme gelse de konut kredisinde uyguladığı yeni faiz oranı sayesinde müşterilerinin ev sahibi olmasını kolaylaştıracak.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank indirimli konut kredisi faiz oranları yüzde 0.85 üzerinden uygulanacak. Ancak faizin peşin ödemesini gerçekleştirmek isteyen banka müşterileri daha düşük faiz oranlarından yararlanabilecek.