Acil Nakit Kredisi Veren İş Bankası, Garanti BBVA ve Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi İmkanı!

Masrafsız kredi veren bankalar herkes tarafından merak ediliyor. Birtakım şartlara uyum sağlayan tüketiciler için sunulan masrafsız kredilerde sigorta kesintisi ve kredi tahsis ücreti alınmıyor. Bu kredi için bankaların ‘taksitli avans hesap’ uygulamasına giriş yapılması şart. Peki taksitli nakit avans nasıl kullanılır? Masrafsız kredi alma şartları neler?

Ülkemizdeki salgın sürecinde tüketicilerin ekonomik anlamda problemlerle karşılaşması, nakit ihtiyacını artırmıştır. Bu nedenle başta ev ihtiyaçları olmak üzere fatura ve kira ödemeleri için de vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvuruları yapmaya başlamıştı. Ancak tüm kredilerde tüketicilerden belirli oranlarda masraf alındığı için bir süredir masrafsız krediler araştırılmaya başlanmıştı. Ekonomikredi.com olarak bizler de masrafsız kredi sayesinde taksitli nakit avans hesabı kullanımına dair 3 farklı bankanın sunduğu hizmetlerden bahsediyor olacağız.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Kullanımı

İş Bankasının kendi müşterilerine özel olarak sunduğu taksitli ek hesap uygulamasında 12 ay vade söz konusudur. Banka müşterileri en düşük 50 TL, en yüksek 10.000 TL arasında taksitli ek hesap limiti belirledikten sonra aylık 1.25 faiz oranına göre nakit avans kullanımı yapabilir. Bu uygulamada herhangi bir dosya ya da sigorta masrafı olmadığı için masrafsız kredi olarak adlandırılır. Başvuru için İş Bank ATM, internet bankacılığı ve İşCep uygulaması kullanılabilir.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Kullanımı

Taksitli avans hesap sürecinde Garanti BBVA’yı kullanan tüketiciler 12 ay vadeli seçeneklerden yararlanabiliyor. Alt limiti 100 TL olan bu uygulamada üst limit de tüketicilerin kredi skoruna göre belirleniyor. Faiz oranı da 1.25 olarak uygulanıyor.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Kullanımı

12 ay vadeye kadar 10.000 TL olarak sunulan Vakıfbank taksitli ek hesap uygulamasında faiz oranı 1.25 olarak belirlenmiştir. Tüketiciler 10.000 TL için 12 ay vadede aylık 916 TL ödeme yapabilir. Vade sonunda ödenecek olan toplam miktar sadece 10.981 liradır.