Acil Nakit İhtiyacını Karşılamak İsteyenler için Türkiye Ekonomi Bankasından Düşük Faizli Kredi Kampanyası! 2020 TEB Faiz ve Vade Oranları

TEB bayram sonrasında kullanılmak üzere yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasını devreye aldı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan Türkiye Ekonomi Bankası, paylaştığı duyuruda yarından itibaren başvuruların alınacağını belirtti. İhtiyaç kredisi arayışında olan ve düşük faizle kredi almak isteyen vatandaşlar için güzel bir fırsat olan TEB ihtiyaç kredisi detayları haberimizde.

Ülkemizdeki özel bankalar bayram öncesinde birbirinden farklı kredi kampanyalarını devreye almıştı. Düzenlenen kampanyalar ile vatandaşların acil nakit ihtiyacı giderildi. Ayrıca bayramdan sonra kredi çekmek isteyenler için de ilk fırsat TEB tarafından sunulacak. Son günlerde sıkça araştırılan düşük faizli ihtiyaç kredisi için TEB faiz ve vade oranlarını da açıkladı.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarında İndirim Uygulayacak

Daha önce yüzde 0,94 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunan Türkiye Ekonomi Bankası, yeni bir güncelleme ile vatandaşlara daha düşük faizle kredi verecek. Yapılan indirimle beraber 60 ay vadede yüzde 0,89 faiz oranıyla kredi kullanacak olan vatandaşlar, 10 bin TL için toplamda 10,707 TL geri ödeme yapacak. Yani yüzde 0,89 faiz oranıyla toplam geri ödenecek miktarın üzerine sadece 707 TL faiz eklenecek. Ancak 10 bin TL için masrafların çıkarılmasıyla beraber alınacak kredi 9,767 TL olacak.

Son zamanlarda dikkat çeken TEB, bu kredi kampanyasıyla aslında en düşük faiz oranı veren İNG’yi geride bırakamadı. Çünkü İNG Bankta kredi skoruna göre yüzde 0,79 faiz oranı ve 3 ay erteleme şansı sunuluyor.