Acı Sos, Nane, Kekik, Çekirdek, Sucuk ve Yüzlerce Ürün İndirimde! BİM 21 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı!

BİM aktüel ürünler yine heyecanla bekleniyor. BİM 21 Temmuz aktüel ürünler kataloğu Salı günü için geri sayım başladı. Genelde baharat ve gıda ürünleriyle dikkat çekecek olan yeni BİM aktüel listesinde çok sayıda tuz çeşidi, kola, ayran, satır köfte, ızgara köfte, inegöl köfte, çiğ köfte, füme ve hindi mangal sucuk indirimli olarak sunulacak. BİM haftanın önerileri konusunda önümüzdeki Salı günü en yeni ürünlerini de paylaşmış olacak.

BİM’de Salı günü ayrıca Duracell piller de indirimde. Aynı zamanda Duracell taşınabilir şarj aleti 99 liradan sunulacak. İnce pil 10.90 TL, 2’li düğme pil 9.95 liradan satılacak. Ancak genelde gıda ürünlerinde indirimin uygulanacağı 21 Temmuz 2020 Salı günü ayrıca kağıt bardak, plastik kaşık, kağıt tabak ve Bambu servis kürdanı da yer alıyor. Servis kürdanı 7.95 TL, plastik çatal kaşık 1.5 TL, kağıt tabak 3.25 TL ve kağıt bardak 2.45 TL’den satılacak.

BİM 21 Temmuz 2020 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu