750 Bin TL’ye Kadar Ertelemeli İşletme Kredisi Kampanyası Şekerbank Tarafından Başlatıldı!

Geçtiğimiz hafta devlet bankalarının başlattığı düşük faizli kredi kampanyalarının ardından özel bankalar da harekete geçmiş ve art arda kredi duyurularını paylaşmıştı. Son olarak Şekerbank paylaştığı duyuruda yeme – içme sektörü için kredi kampanyasını devreye aldığını belirtti. İşletmelere özel olarak sağlanacak bu kredide faiz oranı yüzde 0,79’dan başlayacak. Ayrıca faiz oranları vadenin artmasıyla beraber yükselebilecek. Hazır yemek firmaları, kafe, restoran ve lokantalar için sunulacak bu kredide üst limit 750 bin TL olarak açıklandı. Kredi başvurusunu yapmak isteyen işletmeler 3 ayda bir ya da eşit taksitli olarak geri ödemelerini gerçekleştirebilecek. Ayrıca 1. yılın ardından taksit erteleme imkanı da Şekerbank tarafından sunulacak.

Şekerbank 750 Bin TL İşletme Kredisi Faiz Oranları

Bankanın sunduğu işletme kredisinde faiz oranları vadeye göre belirleniyor. 3-12 ay vade için yüzde 0,79 faiz oranının uygulanacağı bu kredide 24 ay vadede yüzde 0,89 faiz oranı, 25 ile 36 ay vadede yüzde 0,99 faiz oranı ve 37 ile 60 ay vadede yüzde 1,09 faiz oranı devreye alınacak.

Şekerbank daha önce de birçok kredi kampanyasını devreye almıştı. Bu nedenle son zamanlarda vatandaşlar Şekerbank kredi faiz oranlarını araştırmayı sürdürüyor. Müşterilerine özel fırsatları bir arada sunan Şekerbank ayrıca işletme kredilerinde de gerekli süreçleri başlatmaktadır. Zaten Haziran 2020 döneminde birçok özel banka ertelemeli kredileri devreye aldığı için bu konuda farklı seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.