25 Mayıs 2020 Gün Sonu Gram, Çeyrek, Yarım Altın Fiyatları Ne Kadar?

Altın fiyatları vatandaşlar tarafından her gün araştırılıyor. Uzun süredir yükseliş trendinde olan çeyrek altın aynı hızda yükselmeye devam ederken gram altın akşam saatlerinde yüzde 0,29 oranında değer kaybetti. Ayrıca ONS altın da 1,735 dolardan 1,729 dolara geriledi. Bu durum gram altının düşmesine neden oldu.

Çeyrek altın fiyatları yüzde 0,47 oranında yükseldi. Çeyrek altın alış 615 TL’den, satış 623 TL’den işlem görüyor.

Altın fiyatlarındaki hareketlilik salgın sürecinde artmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda düşüşe geçen altın toparlandı ve yeniden yükselişe geçti. Uzmanlar da altın yatırımlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak yıl sonuna kadar yükselişin devam edeceğini söylüyor. Ancak altın borcu olanların bu süreçte fiyat takibi yapması önemli.

Yarım altın ve Cumhuriyet altını da bugün yükseldi. Yarım altın alış 1,230 TL olurken, yarım altın satış 1,246 TL’den işlem gördü. Cumhuriyet altını alış 2,450 TL’den satış ise 2,486 TL’den işlem görüyor.

Ekonomikredi.com olarak altın fiyatlarıyla ilgili yapılan en son yorumları ve günlük fiyatları sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız. Dilerseniz sitemizin ana sayfasında tüm yatırım araçlarının anlık değişim tablosunu görüntüleyebilirsiniz.