22 Ayar Bilezik Fiyatları Yükseliyor! Son Dakika Gram Altın, Çeyrek Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu? Uzmanlardan Altın Yorumları

Uluslararası piyasalarda yaşanan gelişmelere bağlı olarak bugün ONS altın 1.855 dolara kadar yükseldi. Bununla beraber gram altın fiyatları da yeni bir rekor kırdı ve 408 liradan işlem görmeye başladı. Rekor üstüne rekor tazeleyen gram altının yanı sıra tam ve yarım altın fiyatlarındaki artış da dikkat çekiyor. Peki, gram altın ne kadar? Çeyrek altın alış ve satış kaç TL? Altın yükselmeye devam eder mi?

Bugün Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın yüzde 1.20 oranında değer kazandı ve 408 liradan işlem görmeye başladı. Uzmanlar ons altına bağlı olarak gram altındaki değer artışının devam edebileceğini aktarıyor.

Çeyrek Altın Alış ve Satış Fiyatları Ne Kadar Oldu?

22 Temmuz 2020 çeyrek altın alış 664 lira, satış 672 lira oldu.

ONS Altın Ne Kadar?

ONS altın alış 1.854 dolar, satış 1.855 dolar seviyesinde. Geçtiğimiz haftalarda 1.810 dolardan işlem gören ons altın bugün 0.72 oranında değer kazandı.

22 Ayar Bileziğin Gram Fiyatı Ne Kadar?

22 ayar bilezik gram fiyatı alış 369 liradan, satış 370 liradan işlem görüyor.

Yarım ve Tam Altın Fiyatları

Yarım altın alış 1.325 liradan, satış 1.343 liradan işlem görüyor. Öte yandan Cumhuriyet altını alış 2.649 liradan, satış 2.674 liradan alıcı buluyor.

Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Eder mi?

ONS altının rekor kırmasının nedenleri arasında gösterilen ABD’deki vaka sayısının artması ve pandeminin dünya çapında kontrol altına alınamaması nedeniyle altın fiyatlarında yükselme devam edebilir. Ayrıca koronavirüs salgınında ikinci dalga endişesi için Eylül ayına yaklaşılması da altın fiyatlarının artmasına neden oluyor.