2020 Yılında Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Var mı?

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamayan isteyenler son zamanlarda kefilsiz kredilere başvuru yapıyor. Ülkemizdeki pek çok banka kefilsiz kredi konusunda tüketicilere gerekli desteği sunarken vatandaşların da memnuniyetini sağlıyor. Öte yandan kefil şartı ile kredi veren bankalar olsa da düşük limitli krediler için genelde çalışma yani gelir belgesini göstererek kredi alınabiliyor.

Günümüz şartlarında kredi talep ederken kefil göstermek zorunlu değildir. Sadece bankanın gerekli gördüğü zamanlarda kredi skoru yüksek ve gelir belgesi olan bir kefilin gösterilmesi gerekir. Ancak kredi notunuz yüksek ve daha önce bankalarla çalışmanızda herhangi bir sorun yaşanmamışsa, kefilsiz ve gelir belgesiz olarak da hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurularının sayısı günümüzde artmaya başlamıştır. Çünkü teknolojinin tüm imkanlarını başarılı bir şekilde kullanmaya devam eden bankalar, SGK dökümüne ve kredi notuna bakarak anında kredi taleplerini onaylamaktadır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

2020 yılında kefilsiz kredi almak isteyenler;

  • TEB – CEPTETEB
  • Finansbank – Enpara.com
  • Aktif Bank – N Kolay
  • İNG Bank – E Kredi
  • İş Bankası – Anında Kredi
  • Yapı Kredi – Anında Şubesiz Kredi
  • Akbank – Direkt Kredi uygulamalarına başvurabilir.

Kefilsiz kredide daha önce müşterisi olduğunuz bankalardan da kolaylıkla kredi alabileceğinizi unutmayın. Bu durumda müşterisi olduğunuz bankalar sizden ekstra belge de talep etmeyecektir. Doğrudan yukarıdaki uygulamaları kullanarak başvuru yapmanız mümkündür. Kefilsiz kredide faiz oranları da bazen güncellenmektedir. Bu gibi durumlarda en düşük faiz oranlarını tercih edebilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.