2020 Yılı için Ziraat Bankası En Düşük ve Güncel İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Faiz Oranları

Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olan Ziraat Bankası konut ve taşıt kredilerinde de yüzde 1’in altında faiz oranı sunuyor. Bununla beraber temel ihtiyaç kredisi dışında kredi talep edecek olanlara da yine düşük faizli imkanlar sunmaya devam ediyor. Peki Ziraat bankası 2020 taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları Güncel

Konut kredisinde 180 ay vadeye kadar kredi veren Ziraat Bankasının güncel faiz oranı yüzde 0,94 olarak belirlenmiştir. Belirli dönemlerde anlaşmalı konut kredisi kapsamında daha düşük faiz oranlarını devreye alan Ziraat, kamu bankası olduğu için en çok tercih edilen bankalardan biri haline gelmiş durumda.

Ziraat Bankası Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Taşıt kredisi için müşterilerine özel kampanyalar sunan Ziraat Bankası, kredi notu yüksek olanlar için de düşük faizli kredi seçeneklerini devreye almıştır. 2020 yılı için taşıt kredisi faiz oranı yüzde 0,96 olan bankanın ayrıca özel vadelendirme seçenekleri de yer alıyor.

Ziraat Bankası hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine özel imkanlar sunarken nakit desteğinde de bulunmaktadır. Bireysel müşteriler için eğitim, dijital, tüketici avans ve enerji verimliliği kredisi veren Ziraat, esnaf ve çiftçiler için de uygun faiz oranlı kredilerini sunmaya devam ediyor.

Son olarak temel ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 0.49 faizli ilk 6 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli kredi sunan Ziraat Bankasına bugüne kadar milyonlarca vatandaşın başvurduğu biliniyor.