2020 Kredi Yapılandırma Kampanyaları Devam Ediyor! İNG Bank, Garanti BBVA ve QNB Finansbank’tan Borç Yapılandırma Kredisi

Ülkemizde pandemiden sonraki normalleşme süreci devam ederken tüketiciler de yaşadıkları olumsuz ekonomik durumları telafi edebilmek adına kredi faiz oranlarını araştırıyor. Düşük faizli kredi veren bankaların yanı sıra daha önce yüksek faizle kredi almış ve yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşlar için de birtakım fırsatlar sunuluyor. Peki, borç transfer kredisi faiz oranları ne kadar? Borç transfer kredisi şartları neler?

Koronavirüs döneminde yaşanan ekonomik sorunlar vatandaşların nakit ihtiyacını da beraberinde getirdi. Normalleşme sürecinde ekonomik daralmanın etkilerini en aza indirmek için düşük faizli kredi veren bankalar da şu sıralar rağbet görüyor. Şimdi QNB Finansbank, Garanti BBVA ve İNG Bank tarafından sunulan borç transfer kredisi kampanyasının detaylarını paylaşıyor olacağız.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

60 ay vadeli olarak Garanti BBVA tarafından sunulan borç kapatma krediside faiz oranları değişiyor. Kredi miktarına ve vadesine göre değişen bu faiz oranları hakkında bilgi almak için en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

İNG Bank Borç Kapatma Kredisi

İNG Bank borç kapatma kredisi faiz oranları yüzde 0.79’dan başlıyor. Bu süreçte 60 ay vadeli olarak kullanılabilen borç kapatma kredisinde 3 ay vade imkanı da söz konusu. Buna göre 15.000 TL için 60 ay vadede 0.79 faizle aylık ödenecek miktarı 328 TL olacak. Kredide 75 TL tahsis ücreti de alınacak.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Uygun ödeme koşullarına göre müşterilerine borç kapatma kredisi sunan QNB Finansbank 0.84’ten başlayan faizlerle hizmet veriyor. Buna göre 10.000 TL için 0.84 faizle 60 ay vadede aylık 223 TL taksit ödenerek krediden faydalanılabilir. Kredi tahsis ücreti 10.000 TL için 52.5 lirayken sigorta prim tutarı da 475 TL olarak tahsil ediliyor.