2020 Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları! En Düşük Faizle Ramazan Bayramı Kredisi

2020 bayram kredisi veren bankalar vade ve faiz oranlarını paylaştı. Akbank başta olmak üzere Denizbank, TEB, Garanti BBVA, İNG Bank ve Türkiye İş Bankası gibi bankalar bu yıl bayram kredisi veriyor. 3 aydan 60 ay vadeye kadar başvuru yapabileceğiniz bayram kredisinin yanı sıra 3 kamu bankası yüzde 0,49 faiz oranıyla 6 ay ertelemeli temel destek kredisi sunmaya devam ediyor.

Temel destek kredisi kapsamında 10 bin TL başvuru yapan vatandaşlar aylık 376 TL taksit ödeyecek. Ayrıca bu kredinin ilk 6 ayında herhangi bir taksit ödemesi yapılmayacak. Sadece Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank tarafından sunulan temel destek kredisi ayrıca Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım tarafından da tüketicilerle paylaşılmaktadır.

Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

2020 bayram kredisi veren bankalar;

  • TEB
  • Denizbank
  • Akbank
  • Garanti BBVA
  • Türkiye İş Bankası
  • İNG Bank olarak sıralanıyor.

İNG Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları

İNG Bank 60 ay vadeye kadar yüzde 0,79 faizle bayram kredisi kampanyası sunuyor.

Akbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Akbank’ta da yine 60 ay vadeye kadar bayram kredisi seçenekleri her alıyor. Faiz oranları ise yüzde 1,03 ile yüzde 1,53 arasında değişiyor.

TEB Bayram Kredisi Faiz Oranları

50 bin TL’ye kadar kredi veren Türkiye Ekonomi Bankasında bayram kredisi faiz oranı yüzde 0,94 ile yüde 0,99 arasında değişiyor.

Denizbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

55 bin TL’ye kadar yüzde 1,74 faiz oranıyla bayrama özel kredi başvurularınızı Denizbank şubelerinden yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Bayram Kredisi Faiz Oranları

Kredi skoru yüksek olan tüketicilere 500 bin TL’ye kadar kredi sunan Garanti BBVA’da faiz oranları yüzde 0,99’dan başlıyor.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi Faiz Oranları

İş Bankasından yüksek tutarlı yüzde 0,96 faiz oranıyla bayram kredisi alınabiliyor.

Görüldüğü üzere pek çok banka 2020 bayram kredisi veren bankalar arasında yerini almış durumda. Bu bankaların müşterisi olanlar internet ya da mobil uygulamalar üzerinden hızlıca başvurular yapılabilir. Her zaman düşük faizli kredilerden yararlanmak isteyenler bayram kredisi için İNG Bank ile görüşmeye başlayabilir.