17 Temmuz’da Herkes BİM Şubelerinde! BİM 17 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğunda Çantalar, Elektronik Eşyalar, Bayan Giyim Ürünleri, TV, Bisiklet, Fırın ve Yüzlerce Ürün İndirimde Olacak

BİM aktüel ürünler konusunda araştırma yapan vatandaşlar şimdiden 17 Temmuz tarihli aktüel ürünlere ulaşabiliyor. Sabah saat 09:00’da açılan BİM marketlerde önümüzdeki hafta Cuma günü yüzlerce ürün yine indirimli olarak sunuluyor. Televizyonun yanı sıra Fakir elektrik süpürgesi, fırın, çok amaçlı dolap, bisiklet, çocuklar için boya setleri, desenli bardak, oyuncaklar, salata ve pasta servis seti, termos ve kadın giyim ürünleri indirimli olacak.

17 Temmuz 2020 BİM aktüel ürünler kataloğunda ayrıca piknik çantası, saat çeşitleri, babet ayakkabı, taşlı anahtarlık, kısa kollu elbise, şortlu takımlar, valiz çeşitleri, erkek – kız çocuk takımları, spor el çantası ve erkek – kadın terlikler yer alıyor. Haberimizin devamında paylaşacağımız BİM aktüel ürünlerini inceleyerek şimdiden ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

BİM aktüel ürünler kataloğu aslında vatandaşların taleplerine göre şekilleniyor. Yapılan yorumların yanı sıra vatandaşların BİM şubelerinde dile getirdiği öneriler dikkate alınarak aktüel BİM ürünleri oluşturuluyor. O halde daha fazla vakit kaybetmeden en yakın BİM şubesine indirimli ürünlerin sunulduğu günlerde giderek alışveriş yapabilirsiniz.

BİM 17 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-1.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg