120 Ay Vadeli 100 Bin TL İşyeri Kredi Kampanyası Devam Ediyor

Ekonomikredi.com olarak bankaların sunduğu en güncel ve en uygun kredi seçeneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu süreçte işyeri almak isteyen Halkbank müşterilerine 120 ay vade ile 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlanıyor. Haberimizin devamında örnek ödeme tablosuyla beraber kredi faiz oranı ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Koronavirüs’ten sonra normalleşme sürecine giren ülkemizde bankaların kredi faiz oranları güncellenirken Halkbank’ın işyeri kredisi dikkat çekiyor. Yatırım amaçlı olarak kendi müşterilerine özel seçenekler sunan Halkbank, ticari faaliyeti bulunmayan gerçek kişilere bu krediyi sunacak. Ayrıca ticari olmayan yatırım amacı için 3. şahıslardan satın alınacak gayrimenkuller için kredi imkanı sağlayan Halkbank, kredi kullanım limitini de açıkladı.

Halkbank 2020 İşyeri Kredisinin Özellikleri

Ülkemizde hizmet veren birçok banka iş yeri kredisi kullanımlarına özel belirli vadelerde hizmet sağlıyor. Genelde 60 ay vade imkanı sunan bankalar arasında Halkbank 120 ay vadeye kadar iş yeri kredisi veriyor. Ayrıca iş yeri alımları ya da arsalar için ekspertiz değerinin %50’si için bankadan kredi alınabiliyor. Kendi müşterilerine özel yüzde 1,03 faizle iş yeri kredisi veren Halkbank’tan 100 bin TL için 120 ay vadede aylık 1,603 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Halkbank iş yeri kredisinde diğer masraflar 1,105 TL, tahsis ücreti de 525 TL olarak talep ediliyor. Başvurularınızı en yakın Halkbank şubesinden yapabilir ve yıllık maliyet oranı yüzde 16,38 olan iş yeri alım kredisinden faydalanabilirsiniz.