1000 TL Sosyal Destek Yardımı Alamayanlar için Başvuru Ekranı Açıldı! 1000 TL Pandemi Başvurusu ve Sorgulama Sayfası

1000 TL pandemi parası başvurusu devam ederken hafta için TC kimlik numarasının son hanesine göre, hafta sonu da TC kimlik numarasına bakılmaksızın başvurular alınmaya devam ediyor. Elbette birtakım koşullara göre yapılan 1000 TL sosyal yardım desteği ile ilgili Bakanlık daha önce şartları açıklamıştı. Şimdi 1000 TL pandemi parası başvuru ekranı ve diğer bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Aile Bakanlığından 1000 TL Sosyal Destek Yardımı Açıklaması

Aile Bakanı Selçuk geçtiğimiz haftalarda 1000 lira pandemi desteğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. Ayrıca pandemi parası almak için gerekli şartları sıralayan Selçuk, “1000 lira olarak sunduğumuz bu desteği almak isteyenlerin öncelikle kadrolu kamu işçisi ve memur olmaması gerekiyor. Ayrıca 1. ve 2. fazda 1000 liralık yardımdan yararlananlar 3. fazdan faydalanamayacak. Ek olarak kısa çalışma ödeneği alanlar ile hala işsizlik maaşı alanlar da 1000 lira sosyal yardım parasını alamıyor” dedi.

Vatandaşlar e-Devlet üzerinden pandemi sosyal yardım başvurusu yapabilirken yine e-Devlet’ten 1000 TL yardım parası sorgulama sürecini de başarılı bir şekilde yönetebiliyor.

1000 TL Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu

Aşağıda paylaşacağımız link üzerinden pandemi sosyal destek ön başvurusu yapabilirsiniz.

E-DEVLET 1000 TL PANDEMİ PARASI BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

1000 TL Pandemi Sosyal Destek Başvuru Sorgulama

1000 liralık pandemi parasına daha önce başvuru yapanlar da aşağıdaki linke tıklayarak sonuç sayfasına ulaşabilir.

E-DEVLET 1000 TL SOSYAL YARDIM BİLGİLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN