10 Bin TL için Vakıfbank’tan Sosyal Hayatı Destekleme Kredisinde Aylık Taksit Miktarı Ne Kadar? Vakıfbank Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Kamu bankalarının başlattığı düşük faizli sosyal hayatı destekleme kredisinde detaylar belli oldu. 60 ay vadeye kadar yüzde 0,55 faiz oranıyla ve 6 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz bu kredinin bazı şartları da bulunuyor.

Sosyal hayata destek kredisinde vatandaşlar en az 3 bin TL, en çok 30 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilecek. Son günlerde de 10 bin TL için aylık ödenecek taksit mktarları merak ediliyor. Ayrıca Vakıfbank sosyal hayatı destekleme kredisi, anlaşmalı ve yerli üretim yapan firmalardan alınacak ev eşyaları için geçerli olacak.

Vakıfbank Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi Detayları

Ev eşyaları için anlaşmalı firmalardan alışveriş amacıyla yüzde 0,55 faiz oranından yararlanacak olan tüketiciler, anlaşmasız firmalar için yüzde 0,82 faiz oranıyla kredi alabilecek. Son olarak bu kredide 6 ay erteleme imkanı ve 60 aya kadar vade oranları söz konusu olacak.

6 ay geri ödemesiz 60 ay vadeli 10 bin TL’lik kredi için tüketiciler 0,55 faiz oranıyla aylık 228 TL taksit ödeyecek.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan bu kredi paketiyle ilgili vatandaşlar sık sık araştırma yaparken aynı zamanda düşük faizli taşıt ve konut kredilerinden de yararlanma şansı sunuluyor. Fakat tüm kredi başvurularında olduğu gibi düşük faizli kamu kredilerinde de kredi skoruna göre başvurular kabul edilecek. Yani kredi puanı düşük olan vatandaşlar bu kredilerden yararlanamayacak. Başvuruları en yakın Vakıfbank şubesinden yapabilir ve aynı zamanda anlaşmalı firmaları da yine banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.