10.000 TL İhtiyaç Kredisi için Vakıfbank Kredi Başvurusu Yapmak İsteyenler Ayda 228 TL Taksit Ödeyerek Nakit İhtiyacınızı Karşılayabiliyor! 2020 Vakıfbank Kredi Hesaplama

Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama yapan vatandaşlar Temmuz 2020 döneminde düşük faizle kredi alabiliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellendiği için artık uzun vadede daha az taksit ödeyerek acil nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor. Son zamanlarda tüketicilerin en çok tercih ettiği bankalardan olan Vakıfbank’ta ayda sadece 228 lira ödeyerek kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi dışında 0.55 faizle alışveriş kredisi kampanyası devam ediyor. Diğer adıyla sosyal hayatı destek kredisi olan bu kredide anlaşmalı firmalardan yapacağınız faturalı alışverişler için 0.55 faiz ve 6 ay erteleme imkanıyla 30.000 liraya kadar kredi alma şansınız bulunuyor. 2020 Temmuz döneminde 0.91 faizle alacağınız ihtiyaç kredisinde ise 3 ay erteleme şansı var. İşte merak ettiğiniz tüm detaylar…

Vakıfbank Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank acil ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar artık 60 ay vadeli 0.91 faizle daha düşük taksit ödeyerek kredi alabiliyor. Bu süreçte 10.000 lira için 60 ay vade boyunca sadece 228 lira taksit ödemesi yapılmaktadır.

Bu krediye başvurmak isteyen vatandaşlar vakit kaybetmeden banka şubelerine gidebilir. Ya da mobil uygulama, internet şubesi ve hatta telefon şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank 2020 Haziran itibariyle tarihi kredi paketleriyle de dikkat çekiyor. Bu kapsamda anlaşmalı yerli otomobil firmalarından satın alınacak binek otomobiller için 0.49’dan başlayan faizlerle taşıt kredisi alabilirsiniz. Konut sahibi olmak isteyenler ise 0.74 faizle ikinci el, 0.64 faizle sıfır konut kredisi başvurusu yapabiliyor.