0,87 Faizle Konut Kredisi Yapılandırma, 0,79 Faizle İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Fırsatı Sunan Bankalar Hangileri? 2020 Konut ve İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kampanyaları

Bankalardan konut kredisi yapılandırma veya ihtiyaç kredisi yapılandırma hizmeti almak isteyen vatandaşlar şu sıralar 2020 yapılandırma kredisi veren bankaları araştırıyor. Genelde kamu bankalarından beklenen yapılandırma kredileriyle ilgili TBB yani Türkiye Bankalar Birliği geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 3 kamu bankasının bu konuda henüz bir aksiyon almadığı belirtilmiştir. Haliyle vatandaşlar da özel bankalarla ilgili araştırma yaparken düşük faizli kredilerle karşılaşmaya başlamıştır.

Daha önce yüksek faiz oranıyla konut ya da ihtiyaç kredisi almış olan vatandaşlar yapılandırma kampanyalarını araştırıyor. Bu süreçte 0,79 faiz oranı 60 ay vadeyle ihtiyaç kredisi yapılandırma hizmeti sunan özel bankaların yanı sıra 0,87 faizle konut kredisi yapılandıran bazı bankalar ön plana çıkıyor.

Ayrıca en düşük konut kredisi faiz oranı 2020 döneminde Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunuluyor. Vatandaşlar sıfır konutlar için 0,64 faizle, ikinci el konutlar için de 0,74 faizle kredi alabiliyor.

2020 Konut Kredisi Yapılandırma Kampanyası

6 ay ertelemeli 0,89 faizle İş Bankası tarafından sunulan konut kredisi yapılandırma kampanyasının detayları yalnızca banka şubesinden öğrenilebiliyor.

2020 İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kampanyası

İhtiyaç kredisinde 60 ay vadeli 0,79 faizle yapılandırma başvurusu için İNG ya da QNB Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu süreçte 20.000 TL ihtiyaç kredisi yapılandırma için aylık 438 TL ödeme yapabilirsiniz. 60 ay vadede toplam geri ödeme tutarı da 26,316 TL’dir.