0,82 Faizle Konut Kredisi Almak İsteyenler için 120 Ay Vade İmkanı Kuveyt Türk Katılım Bankasından!

Konut sahibi olmak isteyenler faizsiz bankacılık sürecinden yararlanmak adına Kuveyt Türk Katılım Bankasına yöneliyor. Müşterilerine özel kar payı oranlarını devreye alan Kuveyt Türk Katılım Bankası en düşük konut finansmanı veren bankalar arasında.

Kuveyt Türk Katılım Bankasından daha düşük faizle kredi almak isteyenler sıfır konutlar için 0,64 faiz oranı, ikinci el konutlar için de 0,74 faiz oranından yararlanabiliyor. Ancak bu kredi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunuluyor. Ancak bu faiz oranlarından sonra en çok dikkat çeken bankalardan olan Kuveyt Türk Katılım Bankasında da 0,82 kar payıyla konut finansmanı alınabiliyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankasından 0,82 Kar Payı Oranıyla 2020 Konut Finansmanı

Konut sahibi olmak isteyen müşterilerine 2 farklı kredi seçeneği sunan Kuveyt Türk Katılım Bankasında, bankacılık ürünlerini kullanmadan ya da kullanarak kredi alınabiliyor. Bankacılık ürünlerini kullanmaya müşteriler 0,85 kar payı oranıyla, kullanmak isteyenler de 0,82 kar payı oranıyla Kuveyt Türk Katılım konut finansmanı alabiliyor.

A sınıfı konutlar için ekspertiz değerinin %90’ına kadar finansman veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, B ve diğer enerji sınıflarında 500.000 TL’ye kadar yine ekspertiz değerinin yüzde 90’ına kadar kredi sağlıyor. Buna göre 100.000 TL için 0,82 kar payı oranıyla;

  • Aylık ödenecek taksit tutarı 2,116 TL
  • Toplam masraflar 2,772 TL
  • 60 ay vadede kredi kullanabiliyor.