0.79 Faizle 3 Ay Ertelemeli İNG Bank 50.000 TL Borç Kapatma Kredisinde Aylık Ne Kadar Taksit Ödenir? İNG Bank Transfer Kredisi Hesaplama

Günümüzde borç transfer kredisi diğer adıyla borç kapatma kredisi olan bir bankacılık ürünü sunulmakta. Ancak tüketiciler her zaman düşük faiz oranlarıyla bu hizmeti almak istediği için 0.79 faizle kredi başvurularını araştırmaya devam etmektedir. İNG Bank özel koşulları sağlayan müşterilerine 0.79 faizle borç yapılandırma kredisi sunarken bu kredide 60 ay vade imkanı da sağlamaktadır. Ekonomikredi.com olarak bizler de 50.000 TL için ödeme planını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

İNG Bank 50.000 TL Borç Transfer Kredisi Ödeme Planı

3 ay ertelemeli olarak 60 ay vadeye kadar sunulan İNG borç transfer kredisinde 50.000 TL için aylık ödenecek taksit tutarı 1.097 TL’dir. Bu kredide toplam geri ödeme 65.791 TL olurken 250 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

İNG Bank ayrıca kredi skoru yüksek olan müşterilerine yine 0.79 faizle ihtiyaç kredisi sunmaya devam etmektedir. Kamu bankalarından sonra en düşük faizi sunan İNG Bank’tan kredi almak için en yakın banka şubesine gitmeniz yeterlidir. Ancak banka müşterileri İNG mobil uygulama ya da internet bankacılığından da bu süreci başarılı bir şekilde yönetebilir.

2020 Haziran ayında kamu bankaları düşük faizle ihtiyaç kredisi vermeye başlamış ve bu süreçten sonra özel bankalar da faiz oranlarını düşürmüştü. İNG Bank da 0.79 faizle ihtiyaç kredisi kampanyasını devreye alarak sadece kendi müşterilerine özel seçenekler sunmaya devam etmişti.