0.49 Faizle Konut Kredisi Veren Vakıfbank’ta Sarı Panjur Faiz Oranlarında İndirim Yapıldı!

Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi faiz oranları düştü. 0.94 faiz oranından 0.89’a düşürülen bu kredide ayrıca uzun dönemli vade seçenekleri dikkat çekiyor. Öte yandan Vakıfbank düşük faizli konut kredisi kampanyası da devam ediyor. Sıfır konutlar için 0.64 faizle, ikinci el konutlar için de 0.74 faizle kredi veren Vakıfbank’ın bireysel konut kredileri ile kentsel dönüşüm konut kredisi kampanyası detayları haberimizin devamında…

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranları uzun bir süredir 0.94 faiz oranıyla sunuluyordu. Ancak yapılan yeni düzenleme ile beraber 0.89’a düşen faiz oranı için en düşük 10.000 lira, en yüksek 1.500.000 liraya kadar başvuru yapılabiliyor. Vatandaşlar ayrıca en düşük 3 ay vade, en yüksek 180 ay vade ile sarı panjur konut kredisi alabiliyor.

Sarı panjur konut kredisinin yanı sıra TOKİ sosyal konut projesi için 0.49 faizle konut kredisi veren Vakıfbank bu kredide vadeyi 240 aya kadar uzatabiliyor. Ayrıca kentsel dönüşüm projeleri kapsamında da 0.54 faizle konut kredisi almak isteyen tüketiciler en yakın Vakıfbank şubelerinden işlem yapabiliyor.